Owocowe dekoracje na pierwsze urodziny

Bardzo często przedstawiamy Wam dekoracje urodzinowe na których widać sporo słodyczy. Dzieci je uwielbiają, warto jednak zorganizować imprezę nieco zdrowszą dla ich małych brzuszków. Jesień, która właśnie się rozpoczyna to okres kiedy na rynku mamy szczyt sezonu owocowego. Dostępne są maliny, truskawki, jabłka, gruszki – nie licząc owoców które są do nas przywożone.

Wszystkie piękne słodkie i pachnące. I właśnie dlatego tym razem mamy propozycję urodzin owocowych. Mniam, mniam!

 

Oczywiście słodycze również są dostępne, ale w kształcie owoców. Przygotowane maski na twarz, również są w kształtach owoców, dekoracje urodzinowe np. girlandy również mają owocowe motywy.

Jak widać, można na urodzinach wyeliminować niezbyt zdrowe zakąski np. chipsy i zastąpić je chipca z bananów – popieramy takie pomysły :)

Zupełnie zapomnieliśmy o solenizantce obchodzącej swoje pierwsze urodziny! Sto lat! Jesteśmy pewne, że po TAKICH owocowych urodzinach będzie zdrowa i silna. Zapraszam do galerii.

O autorze
Szukam, klikam i piszę - żyję dekoracjami.

O nas

Dekoracje dla Was to nowy serwis o dekoracjach. Chcemy pokazać Wam inspirujące zdjęcia i opisy, które wykorzystacie podczas przygotowania swoich imprez. Czekamy na Wasze uwagi, maile i komentarze.

Dekoracje dla Was! © 2015 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress